fehérvár cycling team

Összetett győzelem az AutóCity Skoda Cycling Challenge-en!

Ezen a hétvégén lezárult a 2019-es országúti versenyszezon számunkra, az Autócity Skoda Cycling Challenge záró fordulója volt az utolsó országúti verseny, amin rajthoz álltunk. A rövid, 7 km-es, de annál meredekebb hegyi szakaszon a Széchenyi térről kellett felmenni a TV-toronyig. A Fehérvár Cycling Teamet Péteri Niké és Hideg Nóra képviselték. A feladat annyi volt a versenyen, hogy az összetett első hely megmaradjon, így Niké csak a veszélyes ellenfelét figyelte. Végül Niké a 2., Nóri a 3. helyen ért fel a hegyre, mellyel Niké megszerezte az összetett első helyet, Nóri pedig a PTE bajnokságban lett 2. Az összetettben a dobogó harmadik foka is miénk lett Szabó Adrienn révén, aki sajnos nem tudott részt venni a versenyen, ezért Nóri vette át helyette az érmet.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.