Kettős dobogó a X. KolorCrosson!

November 3-án Kazincbarcikán folytatódtak a Cyclo-cross Magyar Kupa küzdelmei, ahol a Fehérvár Cycling Teamet Kapott Szonja és Péteri Niké képviselték. Az eddigi versenyekkel ellentétben már nem késő nyári meleg várt a versenyzőkre, hanem a hűvös, esős időnek köszönhetően sáros, csúszós pályán kellett megküzdeniük egymással az indulóknak.

fehérvár cycling team
A rajt után Szonja lőtt ki egyből és diktált kemény tempót, amivel szépen megszelektálta a mezőnyt. Az első kör végén még négyen voltak együtt elöl, aztán a második körben Niké maradt le a sokadik esése után. Szép lassan az örök fiatal Cseh Veronika állt az élre majd távolodott el mindenkitől. Végül Szonja megőrizte az abszolút 2. helyét, mellyel U23-ban nyert, Niké pedig az abszolút 4. és U23 2. helyen ért célba.
Fotók: Bak Ferenc

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.